Почетна / Телевизија / Големиот брат / Тепачка во „Големиот брат“ – Невена исфрлена!

Тепачка во „Големиот брат“ – Невена исфрлена!

 

Расправијата настанала кога Синди ја штипнала Невена за задникот и рекла дека има целулит, по што оваа ја удрила по главата, а потоа и ја искубала за косата.

 

 

Поради инцидентот, манекенката Невена Милиќевиќ е исфрлена од куќата на „Големиот брат“, додека Маја Николиќ и Анета констатираа дека манекенката нормално постапила бидејќи била испровоцирана. Но, за жал, физичката пресметка, не беше толерирана од страна на продукцијата! Станарката е исфрлена на денот на нејзиниот роденден.

 

 извор: Штипка

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!