Почетна / Спорт / Српските медиуми за победата на Македонија

Српските медиуми за победата на Македонија

 

Да погледнеме како нашите колеги од соседството ја опишаа победата на Македонија. Следуваат неколку издвоени насловни страници од српските медиуми. „Србија се посрамотила во Скопје“, вели еден од нив.

 

извор: Прес24

 

{gallery}102012/srpski-mediumi{/gallery}

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

МРТ ќе го прикажува Светското првенство во ракомет 2021

Светското првенство во ракомет за мажи 2021 ќе се одржи во Египет од 13 до …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!