Почетна / Сапуници / Секс во џунгла со Наталија Ореиро (16+)

Секс во џунгла со Наталија Ореиро (16+)

 

Најпопуларната телевизиска латино-американска актерка, Наталија Ореиро, следната сезона ќе биде актуелна со новата телекомедија што ќе ја снима за аргентинска ТВ куќа. Таа во Македонија беше особено популарна во периодот кога шпанските серии котираа највисоко на рејтинг листите. Ја гледавме во „Топ модели“, „Богати и славни“, „Дивиот ангел“, „Качора“ и во „Ти си мојот живот“. Последната спомената серија се емитуваше на Алсат-М, а во неа Наталија Ореиро го репризираше својот најпопуларен телевизиски партнер, односно повторно глумеше со Факундо Арана со кој претходно делеше прегратки во „Дивиот ангел“.

 

 

Во продолжение можете да ја видите преубавата Ореиро во една од најеротските сцени што досега биле прикажани без цензура во прајм-тајм. Таканаречените „смели“ сцени обично не се својствени за теленовелите. Погледнете како Монита и Мартин за последен пат водеа љубов во популарната комедија „Sos mi vida“, а подолу следуваат еротски фотографии од незаборавната Наталија Ореиро.

 

 

{gallery}102012/natalia-oreiro{/gallery}

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Азра е позитивна на корона – снимањето на новата серија во прекин

Се појавија првите случаи на заразени со корона вирусот меѓу актерите од турските серии. Алина …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!