Почетна / Забава / Не сакала секс, го извадил од гаќи и ја шамарал!

Не сакала секс, го извадил од гаќи и ја шамарал!

 

Американецот Фред Томас се обидел со убаво да ја наговори својата сопруга на секс, но тоа не успеало, па затоа одлучил да го извади својот алат од гаќи и убаво да ја ишамара со него, пишува Сител.

 

62-годишниот Американец Фред Томас, ке помине 5 дена во затвор бидејќи на својата сопруга и удирал „шлаканици“ со својот пенис. Освен оваа казна, Американецот доби и една година лечење во психијатриска болница. Парот е во брак веќе 39 години, но веќе некое време не живеат заедно. Томас ја нападнал својата сопруга откако дознал дека таа планира да се пресели во Пакистан со љубовникот кој го запознала преку интернет. Локалните весници не пишуваат какви повреди и нанел на својата сопруга, но познато е дека жената го молела судијата да го испрати Томас на терапии.

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Искра“ – концерт на Филхармонија со виртуозот на виолина Симовиќ

Македонската филхармонија го најавува концертот „Искра” кој ќе се одржи на 16 мај (четврток) со …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!