Почетна / Забава / Милиан се посрамоти!

Милиан се посрамоти!

Веќе неколкупати имавме можност многуте ѕвезди да ги видиме во разни изданија, а особено им се обрнува внимание на оние кои покажуваат повеќе од што треба. Овојпат тоа и се случи на убавата пејачка Кристина Милиан.

 

 

Додека влегуваше во автомобилот, американската пејачка, модел, актерка и танчерка Кристина Флорес, позната како Кристина Милиан (30), невнимателно седна на седиштето и им отвори голема работа на новинарите околу неа. Имено, во тој момент таа на фоторепортерите на нивно големо задоволство им ја покажа својата долна облека.

 

 

Таа сигурно не очекуваше дека после убавата вечера во ресторанот Sur во Лос Анџелес со својата мала незгода ќе им ги наполни страниците на печатените медиуми.

Всушност, не е ни прва, а ни последна на која тоа и се случило.

На многу познати убавици им се има случено истото кога најмалку очекувале, но папараците секогаш биле тука да го забележат тоа немило случување.

 

 

 

Ivana T. | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Филхармонија во парк со „Одисеја 2024“ – музика од филмовите на Кјубрик

И оваа година, Македонската филхармонија ќе го реализира традиционалниот концерт „Филхармонија на отворено”, кој ќе …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!