Почетна / Серии / Мелроуз плејс | Сексот како пат до одмаздата

Мелроуз плејс | Сексот како пат до одмаздата

 

„МЕЛРОУЗ ПЛЕЈС“
вечерва по Дневник 2 на Сител

 

 

Во новата епизода од хит серијата „Мелроуз плејс“ Лорен добива нова работна задача како проститутка, но на местото како клиент се појавува и нејзиниот пријател Дејвид. Вајолет го заведува татко му на Дејвид, спие со него, а потоа се појавува во неговата куќа како негувателка на помалото дете. Намерата на Вајолет е да ја одмазди нејзината мајка која била во емотивна врска со докторот. Ела се обидува да го разубеди Кејлеб дека Рајли не е професионален модел, но тој не отстапува од одлуката на клиентот. Дејвид е претепан од мафијата. Ела и кажува на Рајли дека компанијата сака да ја ангажира како модел.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | „Сенки над Балканот“ продолжува со втора сезона на МТВ 1

Втората сезона од најгледаната српска серија „Сенки над Балканот“ од 5-ти јануари ексклузивно на Македонската …

error: Содржината е заштитена!