Почетна / Забава / Махидевран остана бремена, што ќе се случи со улогата?

Махидевран остана бремена, што ќе се случи со улогата?

 

Турската актерка Нур Фетаоглу или позната како султанката Махидевран од познатата серија „Величествениот“, која на 30. октомври се омажи за бизнисменот Левент Везироглу, веќе е во петтата недела од бременоста.

 

 

– „Едвај чекам да се видам себеси во улога на мајка во реалниот живот, обожавам деца“, потврди Нур за медиумите без да даде објаснување што ќе се случи со нејзината улога во „Величествениот“ за време на бременоста.

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Филхармонија со симфониски концерти на социјалните медиуми

Филхармонија започна со емитување на дел од своите симфониски концерти на социјалните мрежи, кои можат …

error: Содржината е заштитена!