Почетна / Забава / Махидевран остана бремена, што ќе се случи со улогата?

Махидевран остана бремена, што ќе се случи со улогата?

 

Турската актерка Нур Фетаоглу или позната како султанката Махидевран од познатата серија „Величествениот“, која на 30. октомври се омажи за бизнисменот Левент Везироглу, веќе е во петтата недела од бременоста.

 

 

– „Едвај чекам да се видам себеси во улога на мајка во реалниот живот, обожавам деца“, потврди Нур за медиумите без да даде објаснување што ќе се случи со нејзината улога во „Величествениот“ за време на бременоста.

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Skopje Calling 2020 на 12-ти септември open-air на стадионот АРМ

За петтото јубилејно издание на SKOPJE CALLING Festival кое ќе се одржи на 12-ти септември …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!