Почетна / Сапуници / Ликовите од „Султанот“ во поинакво светло

Ликовите од „Султанот“ во поинакво светло

 

Турското издание на магазинот „Vogue“ направи извонредна фотосесија со главните ликови од хит серијата „Величествениот“. Имено, замислата беше тие заедно да се појават во една поинаква средина, и да ги заменат паровите. Да погледнеме каков пар би биле Хатиџе Султан и Принцот Мустафа, а каков Ибрахим Паша и Махидевран Султан.

 

 

{gallery}122012/sultan-moderno{/gallery}

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

За фановите на „Млади бунтовници“ и „Ангели“, доаѓа нова хит серија

Со големо задоволство и носталгија се сеќавате на времето поминато со вашите незаборавни “Млади бунтовници”? …

error: Содржината е заштитена!