Почетна / Забава / Кристина Агилера му фрли око на Вилијам Леви?

Кристина Агилера му фрли око на Вилијам Леви?

 

Продуцентот Салвадор Мехија откри дека песната за воведната шпица на неговата нова серија „La Tempestad“, која стартува на 13. мај, ќе ја отпеат Алехандро Фернандес и Кристина Агилера, додека одјавната шпица ќе ја краси нумерата на актерката и пејачка Даниела Ромо.  Инаку, ова не е прв пат светски позната ѕвезда да пее воведна песна за некоја теленовела, а особено истакнати се нумерите кои ги отпеаја Бијонсе и Енрике Иглесијас за некои од сериите. Главната машка улога во серијата ја игра Вилијам Леви, кој го гледавме во спотот на Џенифер Лопез, па се шират различни коментари дека Кристина на овој чекор се одлучи токму поради споменатиот заводник.

 

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Заврши „Фолк Фест Валандово 2024”, прочитајте кои се победниците

Со песната „Темјана”, музика на Ванчо Димитров, текст Огнен Неделковски и аранжман на Љупчо Соколовски, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!