Почетна / Забава / Исфрлените сцени од филмот за Хари Потер

Исфрлените сцени од филмот за Хари Потер

 

„Harry Potter and the Deathly Hallows“ е филмското продолжение на магичната приказна за Хари Потер што сигурно сте го гледале, но колку и да сте голем фан, секогаш ќе постои нешто што ќе биде „скриено“ од вас. ТВ Пакет дојде до сцените што продукцијата одлучи да ги остави надвор од филмот и кои никогаш досега не сте ги виделе. Исфрлените сцени требало да бидат дел од првото продолжение на филмот.

 

 

 

 

Martin M. | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Деветто издание на прилепскиот Џез фестивал на 27, 28 и 29 август

Во организација на здружението за субкултура ПП ЏЕЗ ФЕСТИВАЛ, на 27,28 и 29 август 2020г, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!