Почетна / Забава / Домашното видео на Сузана Манчиќ емитувано на ТВ!

Домашното видео на Сузана Манчиќ емитувано на ТВ!

 


Огњен Амиџиќ во новата епизода од шоуто „Ami G“ го емитуваше новото домашно видео на Сузана Манчиќ. Кога и спомна дека ќе го пушти видеото, некогашната Лото девојка прокоментира: „Немој да сереш! За што зборуваш? Ма дај немој да ме зезаш!“, а потоа и самата ја погледна снимката, која веќе имавме можност да ја видиме на неколку делови. Иако многумина навистина поверуваа дека се работи за порно, всушност на снимката Сузана чисти додека анонимниот маж зад неа го усисува правот.

 

Огњен Амиџиќ во новата епизода од шоуто „Ami G“ го емитуваше новото домашно видео на Сузана Манчиќ. Кога и спомна дека ќе го пушти видеото, некогашната Лото девојка прокоментира: „Немој да сереш! За што зборуваш? Ма дај немој да ме зезаш!“, а потоа и самата ја погледна снимката, која веќе имавме можност да ја видиме на неколку делови. Иако многумина навистина поверуваа дека се работи за порно, всушност на снимката Сузана чисти додека анонимниот маж зад неа го усисува правот.

Сузана откри дека невиноста ја изгубила на 16 години. „Во тоа време тоа беше табу тема, но јас го сторив со голема љубов, всушност јас го натерав да го направиме тоа. Тој не сакаше, но јас му реков дека сега е моментот“, рече водителката и додаде дека мажите често се разведуваат поради неа.

 

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Скопскиот џез фестивал од 14-ти до 17-ти октомври на МРТ 3

Од 14ти до 17ти октомври ќе се одржи Скопскиот џез фестивал. Покрај квалитетната музика, главниот …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!