Почетна / Телевизија / Х Фактор / Даниел Кајмакоски гостин во „Се или нешто“

Даниел Кајмакоски гостин во „Се или нешто“

Даниел Кајмакоски, човекот што стана ѕвезда за само 24 часа, наскоро ќе гостува во една од емисиите на „Се или нешто“.  Лила Филиповска на својот Фејсбук профил ја објави оваа фоторгафија и се пофали дека Даниел уште пред 5 години бил гостин во нејзината емисија „Мојата ѕвезда“. Очекувајте ја емисијата со вашиот омилен натпреварувач од „Х Фактор“.

 

Даниел Кајмакоски, човекот што стана ѕвезда за само 24 часа, наскоро ќе гостува во една од емисиите на „Се или нешто“.  Лила Филиповска на својот Фејсбук профил ја објави оваа фоторгафија и се пофали дека Даниел уште пред 5 години бил гостин во нејзината емисија „Мојата ѕвезда“. Очекувајте ја емисијата со вашиот омилен натпреварувач од „Х Фактор“.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Новиот Кајмакоски го расплака жирито на „Икс фактор“

  Давид Темелков е новиот македонски икс фактор     22-годишниот Скопјанец Давид Темелков е …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!