Почетна / Телевизија / Големиот брат / Големиот брат | Топ и Славко имаат геј афинитети?

Големиот брат | Топ и Славко имаат геј афинитети?

 

Иако во куќата постои претставаник на геј популацијата сепак низ форумите се проширија дискусии за врската на Славко и атлетичарот Драгутин познат како Топ. Имено, синоќешниот нивен однос на големо ги поттикна сеирџиите, а сето тоа беше поткрепено со фотографии кои ги имате во прилог.

Синоќа некаде околу 2 часот по полноќ Славко стана да се дружи со останатите станари, но Драгутин го врати во кревет при што двајцата заминаа гушнати, а во креветот мошне блиско си шепотеа уво на уво.

Иако веројатно станува збор за блиско пријателство сепак нивното однесување предизвикува прашање дали всушност тие двајцата се вистинските претставници на ЛГБТ движењето?

 

 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!