Почетна / Серии / Видео | Фатмаѓул умира во следната епизода?

Видео | Фатмаѓул умира во следната епизода?

 

Наближува разврската на приказната која ги освои гледачите и која во текот на целото свое емитување е најгледана телевизиска програма во Македонија, според официјалните податоци на AGB Nielsen.

 

 

„Судбината на Фатмаѓул“, која се емитува на Сител телевизија нема уште долго да ја гледаме во програмата, бидејќи останаа уште малку епизоди до самото финале. Она што го носат епизодите од следната недела се потресни моменти и нови трагедии. Дали навидум мирната и среќна разврска ќе се претвори во уште една болна трагедија? Гледајте ја новата епизода во понеделник на Сител телевизија. Во прилог е најавата.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Застани и запали се“, серија на Телма за компјутерската револуција

„Halt and Catch Fire“ е американска драмска телевизиска серија создадена од Кристофер Кантвел и Кристофер …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!