Почетна / Телевизија / Х Фактор / Видео | Перчоли со песна питачи на улица

Видео | Перчоли со песна питачи на улица

 

Петар Јоич – Перчоли или познат како двојникот на Здравко Чолич, питачи на улица со песна.

 

 

Учесникот во „Х Фактор“ којшто демонстративно си замина од шоуто незадоволен поради тоа што не доби зелено светло за понатамошните фази на шоуто, снимен е како пее на улица. Минувачите речиси и не го забележуваат.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Новиот Кајмакоски го расплака жирито на „Икс фактор“

  Давид Темелков е новиот македонски икс фактор     22-годишниот Скопјанец Давид Темелков е …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!