Почетна / Живот / Видео | Куче што плаче на гробот на сопственичката

Видео | Куче што плаче на гробот на сопственичката

 

Кучето Вили тагува по својата сопственичка Гледис, а снимката како плаче на нејзиниот гроб се прошири на социјалните мрежи и го трогна светот!

 

Краткото видео кое започна да се шири преку страницата на Центарот за заштита на животни „Локвуд“ го прикажува кучето Вили кое тагува за својата сопственичка Гледис. Видеото е објавено пред околу една седмица и досега собра голем број лајкови. „Она што можам да ви кажам е дека никогаш не испуштал вакви звуци“, стои во описот на видеото, а вие погледнете и сами пресудете.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Концерт под свеќи за прв пат во Македонска Филхармонија

Виртуозот на виолина Марио Хосен и „Профундис“ ја носат „Candlelight“ магијата во Македонија! Илјадници свеќи …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!