Почетна / Телевизија / Видео | Дремка го фати сред емисија, си го сонува милиончето

Видео | Дремка го фати сред емисија, си го сонува милиончето

 

“Милиончето ме заспа на сред емисија”

 

 

Добивањето на милионот во квиз шоуто “Сè или нешто” стана желба на многумина, па некои дури почнаа и да си го замислуваат и сонуваат. Гостинот во публиката како да го фатило малку дремка на сред снимање. Ништо страшно, брзо се освести. Милионот е се уште во игра.

 

Дремка ме фати

ДРЕМКА МЕ ФАТИмилиончето ме заспа на сред емисија

Posted by Gledy Network on четврток, 24 декември 2015

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ацо Кабранов: Во Канал 5 примав 60.000 во плико на рака

Доскорешниот уредник на 1ТВ Ацо Кабранов во пост на Фејсбук обзнани дека додека работел во …

error: Содржината е заштитена!