Почетна / Забава / Видео | Дејвид Бекам доби јајца по глава

Видео | Дејвид Бекам доби јајца по глава

 

Во емисијата на Џими Фелон, пензионираниот фудбалер Дејвид Бекам доби јајца по глава.

 

 

Имено, тој играше руски рулет со водителот, руски рулет со јајца од кои некои беа варени, а некои не. Бекам немаше среќа во играта и затоа неколку пати  жолчката се разлеа врз неговата популарна фризура. Видеото е во прилог.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Лидија Вукичевиќ: Не сакав и не се соблеков пред Никола Којо

Иако длабоко загази во шестата деценија од својот живот, актерката Лидија Вукичевиќ и понатаму важи …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!