Почетна / ФОТО / Благица Павловска наопаку го облече фустанот

Благица Павловска наопаку го облече фустанот

 

Македонската пејачка Благица Павловска на снимањето на Новогодишната програма на Сител телевизија се појави со фустан кој предизвика различни коментари. Неколку денови по емитувањето на програмата на социјалните мрежи се појави фотогрфија од тоа каков бил првобитниот изглед на овој фустан, а како изгледа после преработките кои веројатно му биле направени. Наместо да го открие грбот, Благица одлучи да им даде предност на градите на кои е горда.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото на денот | Каков е овој правопис на веб страната на Алфа?

Од неодамна, телевизија Алфа го промени изгледот на својот веб сајт, што нормално заслужува пофалба …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!