Почетна / Сапуници / Бали Бег се враќа во „Величествениот“

Бали Бег се враќа во „Величествениот“

 

Третата сезона од турската хит серија „Величествениот“ не престанува да ги изненадува гледачите. Откако на актерската екипа им се приклучија Џансу Дере, Сабина Ајрула и Дениз Чакир, ред е да се врати и Бурак Озџивит. Популарниот лик Малкочоглу повторно ќе биде дел од „Величествениот“ и тоа веќе од утревечер. По смртта на Ибрахим-паша ќе настанат многу интересни ситуации во харемот, веќе во новата епизода и Шах-султан ги покажува забите.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Најемотивниот момент и долгоочекувана средба во „Тажна жена“

Вечерва на Канал 5 телевизија во новата потресна епизода од приказната за “Тажна жена”, се …

error: Содржината е заштитена!