Почетна / Серии / Ангели | Замената на Лус пристигнува во „НЕ“

Ангели | Замената на Лус пристигнува во „НЕ“

 

„АНГЕЛИ“
понеделник, 11 часот на Сител ТВ

 

 

Горки се обидува да ги убеди вработените во „НЕ“ дека се жртви на тиранијата на Лус. Тој и Сајмон во таен договор ја напаѓаат војската која го чува Горки. Лус им се приближува на дивјаците и глуми дека открила оти и неа и бил испран мозокот. Намерата на Лус е на тој начин да го фати Тијаго. Кристобал се враќа во „НЕ“, овој пат има средба со Алај. Тамара, замената на Лус, пристигнува во „НЕ“ и влегува во поткровјето каде што му се воодушевува на стариот часовник.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | „Сенки над Балканот“ продолжува со втора сезона на МТВ 1

Втората сезона од најгледаната српска серија „Сенки над Балканот“ од 5-ти јануари ексклузивно на Македонската …

error: Содржината е заштитена!