Почетна / МК Сцена / За Велигден е најубо во Битола со Каролина во Хотел Епинал

За Велигден е најубо во Битола со Каролина во Хотел Епинал

Препуштете се на едно вистинско музичко уживање заедно со Битолското чупе ексклузивно во Хотел Епинал. Затоа бидете дел од еден сосема поразличен настап со бест-оф Каролина!
Недела 05.05
Почеток: 12:00ч-16:00 Прв Настап
Почеток: 21:00ч-01:00ч Втор Настап

Картите се пуштени во продажба и можат да се набават во лобито на Хотел Епинал, за повеќе инфо и резервации обратете се на следниот број 072 306 828.
Цена на карти: 1500 Vip/1200 Останати.

Велигденската магија ја доживуваме со величествениот супербренд Каролина Гочева и најдоброто од неа. Од нас зависи!

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Илјадници свеќи на сцената на Филхармонија за „Candlelight“

Овој петок илјадници свеќи ќе ја осветлат сцената на Македонската филхармонија на премиерното издание на …

error: Содржината е заштитена!