Почетна / Телевизија / Видео | За дивоградбите и новите жртви на Розмари во „Код“ на Телма

Видео | За дивоградбите и новите жртви на Розмари во „Код“ на Телма

  • При куќа без куќа – Афродита Серафимовска само од далеку може да го види родниот дом – непознат узурпатор ѝ изградил објект во дворот и го затворил пристапот до дома.
  • Зошто до сега не се урнати дивоградбите во Чаир?
  • Розмари Стојкоска сѐ уште не е во затвор, нови жртви на измамничката од УЈП се јавуваат во “КОД”.

Гледајте “Код” оваа недела (12 мај) со почеток во 19.15 часот на Телма

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Алфа телевизија прослави 16 години постоење во етер

Алфа ТВ е приватна национална телевизија, која започна да емитува програма на македонски јазик на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!