Почетна / Серии / Кои серии ќе се емитуваат на новата FOX телевизија?

Кои серии ќе се емитуваат на новата FOX телевизија?

Веќе го најавивме пристигнувањето на новата балканска FOX телевизија која започнува на 15. октомври во сите земји од поранешна Југославија и од регионот. Според досегашните информации, овој канал би требало да се најде во понудите на повеќе кабловски / дигитални оператори низ Македонија. Иако, засега сеуште нема официјална потврда од ниту еден оператор во Македонија, но немаше ни за многу други канали кои неочекувано се појавија.

 

Веќе го најавивме пристигнувањето на новата балканска FOX телевизија која започнува на 15. октомври во сите земји од поранешна Југославија и од регионот. Според досегашните информации, овој канал би требало да се најде во понудите на повеќе кабловски / дигитални оператори низ Македонија. Иако, засега сеуште нема официјална потврда од ниту еден оператор во Македонија, но немаше ни за многу други канали кои неочекувано се појавија.

Еве ја листата на серии што ќе се емитуваат на програмата на овој висококвалитетен канал, меѓу кои и неколку талент шоуа. Понудата е огромна, сигурни сме дека тука се наоѓа и вашиот омилен наслов!

Awake, Bones, Criminal Minds, Entourage, Everybody Loves Raymond, Homeland, It’s Always Sunny in Philadelphia, Last Man Standing, Louie, Malcolm in The Middle, Misfits, Raising Hope, Sherlock, Simpsons, Sinbad, Spooks, Terra Nova, The Fades, The New Normal, The Walking Dead, The X Files, Traffic Light, True Blood, Family Guy, According to Jim, Modern Family, Spartacus, The Borgias, The River, X Factor, American Idol, So You Think You Can Dance.

 

{gallery}092012/serii-fox{/gallery}

 

 

 

Боби Китанов | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Белгиската верзија на познатата „La casa de papel“ на Сител по полноќ

Од понеделник до петок во 00.30 часот на Сител место “Тhe Librarians” ќе се емитува …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!