Почетна / Забава / Музичкиот критичар не знаел да застане во креветот!

Музичкиот критичар не знаел да застане во креветот!

Поранешната манекенка Алисија Дувал одлучи на медиумите да им раскаже детали од нејзината врска со водителот Сајмон Коувел. Овој 52-годишен Британец ја прескокна поранешната манекенка во својата биографија, но затоа таа сама пред целиот свет ја откри тајната што ја криел нивниот кревет.

 

 

“Нашата трета средба заврши така што имавме секс 11 пати во иста вечер. Почнавме да водиме љубов и продолживме да го правиме тоа во текот на целата ноќ. Малку и спиевме, но само на неколку минути после секоја партија”, изјави 32-годишната Алисија која овој музички критичар го запознала во хотелски бар.

 

 

За нивната “ноќна игра” да биде уште поинтересна, Сајмон после секоја пауза ги оценувал нејзините способности во креветот, и велел дека секогаш може да биде подобра. Страсната врска траела шест месеци.

 

 

 

Ivana T. | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Петар Грашо со трет концерт со симфониски оркестар во Скопје

Концертите на Петар Грашо предизвикаа огромен интерес кај македонската публика како за никој досега, барањата …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!