Почетна / Забава / Поранешниот Мистер Србија во геј порно филм (18+)

Поранешниот Мистер Србија во геј порно филм (18+)

Од спотовите на Дара Бубамара и Јелена Карлеуша до геј порно филмови – Васа Несторовиќ наскоро ќе стане актер во порно индустријата. Манекенот, кој во 2010. година е прогласен за Мистер Србија потпиша договор со продуцентската куќа Lucas Entertainment, која се занимава со продукција на геј порно филмови. Тие ја објавија неговата фотографија на која е потполно гол. Неговото уметничко име ќе биде Демиан Холт.

 

Од спотовите на Дара Бубамара и Јелена Карлеуша до геј порно филмови – Васа Несторовиќ наскоро ќе стане актер во порно индустријата.

 

 

Манекенот, кој во 2010. година е прогласен за Мистер Србија потпиша договор со продуцентската куќа Lucas Entertainment, која се занимава со продукција на геј порно филмови. Тие ја објавија неговата фотографија на која е потполно гол. Неговото уметничко име ќе биде Демиан Холт.

„Демиан е многу шармантен, а покрај неверојатниот сексипил, го краси тоа што него го посакувате и после снимањето, дури би посакале да се венчате со него“, вели креативниот директор на компанијата Марк МекНамара. Првиот порно филм на Васа ќе биде објаен на сајтот на Lucas Enterainment на 25. февруари.

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Протест – пејачот на „Green day“ се откажува од државјанството на САД

Пејачот на панк-групата „Грин деј“, Били Џо Армстронг, пред посетителите на концертот во Лондон соопшти …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!