Почетна / Филм / Пирс Броснан е „The November man“ на 1 јануари на МРТ 1

Пирс Броснан е „The November man“ на 1 јануари на МРТ 1

Трилерот „Ноемвриски човек“ со Пирс Броснан, Олга Куриленко и Лук Брејси во понеделник, 21.00 часот премиерно на Македонската телевизија.

Поранешен оперативец на ЦИА е вратен назад на многу лична мисија и е соочен со свој поранешен ученик во смртоносна игра која вклучува високи функционери на ЦИА и Рускиот новоизбран претседател.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Даниел Крег во воената акција „Пркос“ во сабота на МРТ 1

Снимен според вистинска приказна, „Пркос“ е исклучителна приказна за семејството, честа, осветата и спасувањето во …

error: Содржината е заштитена!