РЕКЛАМИРАЈТЕ СЕ ОВДЕ

Последни новости

Откопчајте го Google и ѕирнете што крие тој!

Гугл уште еднаш ги одушеви сурферите со своите креативни способности. Патентот што е поставен во средината на пребарувачот ви дава можност да го спуштите и да ѕирнете што има зад него. Таму се наоѓаат интересни информации за Гидион Сандбек, шведско-американски електро инженер кој е најпознат по тоа што придонел во …

Повеќе »

Запознајте го новиот балкански фрик!

  Мислевте дека повеќе ништо не може да ве изненади кога се работи за ѕвездите од балканската естрада, што на секој начин се борат за своите пет минути? Погледнете го следниот настап. Неговото име е Бојан Савиќ, а сака да го викаат Поу Поу!         Martin M. …

Повеќе »

Играјќи си со нејзините бујни коси…

Тој ја јавна, таа слатко се насмевна. Заедно станаа новата популарна фотографија на социјалните мрежи. Ете до каде дотурка креативноста за венчалните фотографии!   фото на денот       Chris | ТВ Пакет

Повеќе »

Ни борбата не и помогна да дојде до Чолиќ!

  Трогателно видео, беспомошна борба на 70-годишна старица од Бања Лука која се обидува да дојде до Здравко Чолиќ. Растргната меѓу грубото обезбедување и ироничните насмевки на луѓето околу неа, таа вели дека Чолиќ ја видел, но оти не можел да стори ништо. Навистина ли не можел да стори ништо? …

Повеќе »

Жаре: Со Радован сами го напуштивме кампот!

Шоуменот Жаре, веднаш по објавувањето на веста на сајтот на Сител дека тој имал расправија со Станија на островот Костарика, реагираше со својата страна на приказната преку сајтот на весникот Вечер.     Имено, тој вели дека уште при самото пристигнување кај отфрлените јасно и гласно кажал дека е женет …

Повеќе »

Три минути геј порно за утринските гледачи!

Гледачите на канадската телевизија CHCH беа згрозени откако по утринските вести во 9.00 часот на истиот канал им беше сервирано геј порно!     Ова се случило во петокот. Непримерната содржина на канадскиот канал се емитувала цели три минути, веднаш потоа следувало извинување за сторената грешка. Уредникот на вестите изјавил …

Повеќе »

Ава Карабатиќ била родена наопаку!

Откако почна да се емитува овогодинешниот регионален “Survivor”, хрватската старлета Ава Карабатиќ, конечно се всели во свој стан – живее како вистинска ѕвезда. Снимањето, интервјуата, и бизнис понудите станаа дел од нејзиното секојдневие. Сепак, Ава смета дека е родена наопаку, бидејќи е премногу детална и оти ништо не и препушта …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!