Почетна / Сапуници / Од вечерва следуваат најшокатните пресврти во „Невиност”
Од понеделник до петок на Дизи каналот со титл на македонски јазик

Од вечерва следуваат најшокатните пресврти во „Невиност”

Вечерва, веднаш по вашата омилена Зулејха не пропуштајте ја новата епизода од драматичната психолошка серија “Невиност”. Бидете со Сител во секој миг од вечерта и ни случајно не го менувајте каналот затоа што следува сосема поинаков тек на дејството во “Невиност”.

Опсесија и посесивност. Љубомора и интровертност. Проблеми со кои ќе мора да се соочат Хан и Инџи, проблеми кои се косат со здравиот разум и проблеми кои може да се решат само еднаш и засекогаш – со спротиставување кон двете чудни сестри.

А причината за чудното и лудо однесување лежи во сенките од минатото, во траумите од тешкото детство кои им ја уништиле кревката невиност.

Вечерва на Сител, веднаш по шокантната епизода од “Горка земја” следете ја само “Невиност”.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Трите сестри“ заминуваат на летен одмор, но една од нив останува со вас

Вечерва на Сител телевизија ќе биде емитувана последната епизода за оваа сезона на “Трите сестри”. …

error: Содржината е заштитена!