Почетна / Телевизија / Спорт, забава, мода, технологија, вести и здравје во Телма подкаст

Спорт, забава, мода, технологија, вести и здравје во Телма подкаст

Следејќи ги светските трендови, Телма телевизија продолжува да изненадува. Наскоро дигитален простор за возбудлива комбинација на спортови, вести, забава, мода, технологија, само-подобрување и здравје.

Да се придружиме сите заедно за разновиден и возбудлив подкаст што одговара на сите наши интереси. Со Телма подкаст ќе го истражиме светот на забавата, ќе останеме во чекор со модните трендови, ќе се запознаеме се со најновата технологија и ќе тргнеме на патување за само-подобрување и здравје.

Животот е авантура, а Телма е тука да го истражи заедно со сите нас. Наскоро. ХоризонТелма -подкаст.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Извештај на ААВМУ за предизборниот период на ТВ од 15.02 до 7.03

Агенцијата за аудио и аудиовизуелни медиумски услуги денес го објави Извештајот од мониторингот на медиумското …

error: Содржината е заштитена!