Почетна / МК Сцена / На Јоце Панов одлично му оди!

На Јоце Панов одлично му оди!

 

Нашиот пејач Јоце Панов ужива во својата кариера, од неговиот менаџмент не известија дека постои голем интерес за него во Црна Гора, таму настапува најмалку два пати неделно.

 

Јоце Панов - Joce Panov

 

На Фејсбук, Јоце се пофали дека сега побрзо ќе комуницира со своите пријатели и фанови, а од фотографијата се гледа дека пејачот се подновил со најновиот телефон од Самсунг, моделот Galaxy Note II.

 

 

Врвните перформански и одличниот дизајн го прават Samsung Galaxy Note II еден од најбараните телефони во светот. Светската промоција телефонот ја доживеа со Дејвид Бекам.

 

 

Јоце Панов има целосна поддршка од екипата на ТВ Пакет, ние редовно ќе ги објавуваме сите новости поврзани со неговата кариера.

 

 

 

Автор | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ретро интервју со Каролина : Убавината ја чувам во душата

Ретро интервју со супербрендот Каролина објавено во дневниот весник Дневник пред 24 години. Навистина времето …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!