Почетна / Серии / МРТ 1 со летна реприза на „UnREAL“, серијата за едно реално шоу

МРТ 1 со летна реприза на „UnREAL“, серијата за едно реално шоу

Од вторник до петок по 23 часот, следува реприза на првата и втората сезона од “Нереално” на МРТ 1. Серијата нѐ води во светот на снимањето на едно реално шоу, сите драми и скандали кои се случуваат зад камерите.

Ѕирнете повторно во хаосот зад кулисите на снимањето на “Everlasting”, реално шоу кое се занимава со барање на партнери. Главната јунакиња е Рејчел Голдберг, млада продуцентка чија единствена цел е да манипулира со меѓучовечките односи на натпреварувачите во шоуто, како би постигнала драматичен заплет и провокативни снимки какви што од неа побарува изршната продуцентка Квин Кинг.  Се запознаваме со целата скандалозна екипа на шоуто, но и со самите натпреварувачи.

Возбудата може да почне. Натпреварот е во тек, борбата за прво место е сѐ поголема и сѐ поопасна. Сето тоа што се случува во реалното шоу е сѐ, освен нешто реално.

Магијата на телевизијата е заводлива, но што се случува зад камерите? Шармантниот и богат дечко ја бара идната сопруга, а кандидатките со желба за успех ќе ја почувствуваат само суровоста на шоубизнисот! Телевизиска сензација која не смеете да ја пропуштите.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Руските „Татковци“ во потера по терористи во нова викенд серија на Сител

Дванаесет средношколски одбојкарки се киднапирани додека се враќаат во Москва по натпреварот на Кипар каде …

error: Содржината е заштитена!