Почетна / Забава / Најмладиот министер најмногу троши на облека и ја слуша Каролина

Најмладиот министер најмногу троши на облека и ја слуша Каролина

Тимот на “Ексклузив” со интересно интервју во својата програма. Овојпат со Љупчо Николовски, министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство на Македонија. Најмлад меѓу министрите, Николовски кажува што прави во слободното време, каде се облекува, која му е омилена македонска пејачка, каква музика слуша, на што најмногу троши пари итн. Погледнете го интервјуто кое го правеше Зоки Фаци во продолжение :

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Пред концертот на Стинг, ТВ 24 со ексклузивно интервју со Авалон

Телевизија 24 директно од Градскиот стадион во Скопје, направи интервју со првиот човек на најголемата …