Почетна / Забава / Lexington Band за првпат во Македонија овој петок во DejaVu

Lexington Band за првпат во Македонија овој петок во DejaVu

 

Ви најавуваме балканска атракција… 

Одговорни за најдобрите забави на сплавовите во Белград, мега популарнатe LEXINGTON BAND, за првпат во Македонија!

 

 

Најдобриот AFTERWORK PARTY

14.10.2016, петок, почеток 17:00 часот

Резидент DJ Zdravko. 
Резервации на тел: 076/304-009 , 078/242-536
Крстарењето продолжува…

 

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Лидија Вукичевиќ: Не сакав и не се соблеков пред Никола Којо

Иако длабоко загази во шестата деценија од својот живот, актерката Лидија Вукичевиќ и понатаму важи …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!