Почетна / Забава / Поздрав од Бојан 13-ка! Влакно не му фали?

Поздрав од Бојан 13-ка! Влакно не му фали?

 

Откако на сите балкански интернет портали осамна фотографијата на која може да се види дека Бојан 13 наводно е претепан, тој пред еден час објави фотографија на својот Фејсбук профил под која стои коментарот: “После се јас денес изгледам вака, му се допаѓало тоа некому или не, јас блескам!!! Да живееме драги мои”, напишан на српски јазик.

 

Останува дилемата дали фотографијата која сите ја видовме беше невкусна шега на некој што не го обожава македонскиот шоумен, или пак, тој искористил шминка за да ги покрие повредите на лицето?

 

 

 

 

Martin M. | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | „Бунтовниците“ се враќаат со нова песна и виртуелен концерт

Фановите на „Бунтовниците“ се воодушевени од изненадувањето што им го приредија нивните миленици. Beќе поминеа …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!