Почетна / Забава / Поздрав од Бојан 13-ка! Влакно не му фали?

Поздрав од Бојан 13-ка! Влакно не му фали?

 

Откако на сите балкански интернет портали осамна фотографијата на која може да се види дека Бојан 13 наводно е претепан, тој пред еден час објави фотографија на својот Фејсбук профил под која стои коментарот: “После се јас денес изгледам вака, му се допаѓало тоа некому или не, јас блескам!!! Да живееме драги мои”, напишан на српски јазик.

 

Останува дилемата дали фотографијата која сите ја видовме беше невкусна шега на некој што не го обожава македонскиот шоумен, или пак, тој искористил шминка за да ги покрие повредите на лицето?

 

 

 

 

Martin M. | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Диџеј сет на MVRTK со Dropkick Dope Entertainment

Македонскиот диџеј и продуцент MVRTK, во соработка со Dropkick Dope Entertainment снимија диџеј сет со …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!