Почетна / МК Сцена / Нокаут и Авалон со јубилеен концерт на 23-ти ноември на Кале

Нокаут и Авалон со јубилеен концерт на 23-ти ноември на Кале

НОКАУТ и Авалон Продукција после 20 години се враќаат на местото каде што Нокаут го одржа првиот голем концерт во СРЦ кале, во организација токму на Авалон Продукција. Како дата, средбата помеѓу Нокаут и огромниот број на нивни фанови е избрана 23- ти ноеври во СРЦ Кале. Цените на билетите се следни :

ПАРТЕР – 500 денари
ФАН ПИТ – 800 денари
ТРИБИНИ – 800 денари

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Супербрендот Каролина ќе прави нов бум со „Идила“

–Изминативе два дена добивме преубави пораки и коментари фала ви од срце што одвоивте време …

error: Содржината е заштитена!