Почетна / ФОТО / Фото | Бекам ја претстави новата колекција за „H&M“

Фото | Бекам ја претстави новата колекција за „H&M“


Англискиот фудбалер Дејвид Бекам претстави дел од својата нова колекција за брендот „H&M“. На неговиот Фејсбук профил беа објавени фотографии од кампањата за божиќната колекција што тој ја дизајнираше за познатиот шведски бренд.

 

Англискиот фудбалер Дејвид Бекам претстави дел од својата нова колекција за брендот „H&M“. На неговиот Фејсбук профил беа објавени фотографии од кампањата за божиќната колекција што тој ја дизајнираше за познатиот шведски бренд.

 

 

37-годишниот фудбалер честопати истакнува дека му е задоволство што неговата соработка со „H&M“ се покажа како доста успешна, и оти му е драго што учествува во креирањето на машката колекција. „Напорната работа го донесе успехот кој го очекувавме. Создадовме нешто што веруваме дека мажите ќе сакаат да го носат, а жените ќе сакаат да го гледаат својот маж облечен во тоа“, изјавува Бекам.

 

 

 

 

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Локалните со серии, каде превод и обработка е на Телма

Телевизиските мини серии како “Титаник”, “Исчезнат” и “Кенедиеви” неколку пати се емитуваа на националната телевизија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!