Почетна / Телевизија / Х Фактор / Ана Грубин на финалето на „Х-Фактор“ со долга коса

Ана Грубин на финалето на „Х-Фактор“ со долга коса

 

 

 

Ана Грубин, познатата водителка на најгледаното регионално музичко шоу „Х-Фактор“ за претстојното суперфинале во целост го промени имиџот. За големото финале кое ќе се одржи во Комбанк арената во Белград покрај напорните подготовки на натпреварувачите и шармантната водителка Ана Грубин работи на сценариото, но и на својот изглед.

 

Ана Грубин, познатата водителка на најгледаното регионално музичко шоу „Х-Фактор“ за претстојното суперфинале во целост го промени имиџот. За големото финале кое ќе се одржи во Комбанк арената во Белград покрај напорните подготовки на натпреварувачите и шармантната водителка Ана Грубин работи на сценариото, но и на својот изглед.

 

 

На фотографијата која таа ја објави на социјалните мрежи се гледа дека Ана повеќе нема кратка коса туку во недела вечер ќе плени со долга и бујна коса.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Новиот Кајмакоски го расплака жирито на „Икс фактор“

  Давид Темелков е новиот македонски икс фактор     22-годишниот Скопјанец Давид Темелков е …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!