Почетна / Филм / Џекиу Чен во акцијата „Крвав челик“ на 28 февруари на МРТ 1

Џекиу Чен во акцијата „Крвав челик“ на 28 февруари на МРТ 1

среда (28 февруари 2024), 21.10 часот – “Крвав челик”

Џеки Чен игра улога на полициски агент во Хонг Конг кој треба да се погрижи за научникот кој е програмата за заштита.

Кога стигнува кај него, го напаѓаат вонземјани облечени како луѓе кои убиваат се околу себе, вклучувајќи го и научникот. Години подоцна открива дека покојниот научник сакал да создаде супер војник со можност за целосна регенарација.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Саботна вечер на Телма со бразилската комедија „Сакани”

сабота, 13 април 2024, Телма ТВ, 19.15 часот – Сакани Ајрин е мажена за Клаус. …

error: Содржината е заштитена!