Почетна / МК Сцена / Одлична забава со Скитара во Check In!

Одлична забава со Скитара во Check In!

 

Овој викенд имаме нов предлог за одлична забава со единствениот Скит Скитара.


ТВ Пакет за добар почетокот на викендот ве поканува на одлична забава со Скит Скитара овој четврток во Check In кафе. Забавата почнува во 21 часот, а ќе трае се до полноќ. Уживајте во една поинаква вечер со електро и прогресив музика заедно со Скитара и перформанс во живо. За повеќе информации кликнете тука.

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Пепа Димитрова подготвува спот за новата песна од „Макфест“

Пепа Димитрова објави фотографии од снимањето на нејзиниот нов спот. Се работи за видео запис …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!