Почетна / МК Сцена / Одлична забава со Скитара во Check In!

Одлична забава со Скитара во Check In!

 

Овој викенд имаме нов предлог за одлична забава со единствениот Скит Скитара.


ТВ Пакет за добар почетокот на викендот ве поканува на одлична забава со Скит Скитара овој четврток во Check In кафе. Забавата почнува во 21 часот, а ќе трае се до полноќ. Уживајте во една поинаква вечер со електро и прогресив музика заедно со Скитара и перформанс во живо. За повеќе информации кликнете тука.

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Бојана Скендеровски со преработка на „Море сокол пие“

Пејачката Бојана Скендеровски на овој голем ден Илинден ги почасти Македонците со нејзиниот најнов проект, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!