Почетна / Uncategorised

Uncategorised

ВРЕЛА СТРАСТ, #003 | ARDIENTE PASIÓN

  36то продолжение   Дон Вадо со нетрпение чекаше да ја запознае фамозната Јулиса, несвесен каква игра му подгтвува судбината. –          Каде е Јулиса, Ектор? Каде е твојата девојка? Но, пред да ја побараш, почекај малку. Сакам да наздравам за рударот и мојата внука кои живеат заедно. –          Не почнувај, …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!