Почетна / Филм / Борба да се преживее во „Кулата“ – корејски филм петочки на Телма

Борба да се преживее во „Кулата“ – корејски филм петочки на Телма

Сè е подготвено за спектакуларната божиќна забавa, но пожар од застрашувачки размери прави пекол 108 ката висок. Во огромната кула, почнува траорна борба да се преживее по секоја цена.

Ким Санг Кујунг, Сол Кујунг- гу, Сон Џе-јин во јужнокорејскиот трилер во петок, 24 јуни на Телма во 22.15 часот.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Вил Смит се извини на својот Јутјуб-канал за оскаровската шлаканица

Вил Смит откри дека стапил во контакт со Крис Рок откако му удри шлаканица на …

error: Содржината е заштитена!