Почетна / Забава / Боки го откажа концертот, се повлекува од јавноста!

Боки го откажа концертот, се повлекува од јавноста!

Концертот на Боки 13-ка нема да се реализира, шоуменот се повлекува од медиумите!

 

 

Директорот на салата „Борис Трајковски“ изјавил дека Јовановски не потпишал договор и не ја платил закупнината на просторот. Концертот насловен како „Не плаши се од огледало“, кој што требаше да се одржи утре, ќе биде откажан.

Причина за ваквиот потег ја дознавме од самиот Боки кој, за разлика од друите пејачи, сам си призна дека картите за неговото шоу слабо се продавале. На својот Фејсбук профил тој напиша дека малата заинтересираност од публиката за неговиот концерт е причина за откажувањето. Не потсети дека бил првиот Македонец што ја наполнил големата спортска сала, и заврши со молба до медиумите да не му поставуваат прашања во врска со ова оти се повлекуа од јавниот живот!
Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Мартин 99: Пред да се оженам еден телефон швалерски, друг за работа

Во најновата епизода на подкастот „Искрено со Ивана И Адријана”, девојките седнаа со Мартин Трпчевски …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!