Почетна / Серии / 90210 | Ејд и Силвер започнуваат војна

90210 | Ејд и Силвер започнуваат војна

 

БЕВЕРЛИ ХИЛС сезона 3 епизода 17
вечерва по Дневник 2 на Сител

Диксон и Нејвид го формализираат своето партнерство, а во тој момент добиваат шанса да се запознаат со Снуп Дог, што е добра вест за нивната продукција. Наоми се обидува да го импресионира Макс со тоа што ќе се облече во Аватар костим, но тоа предизвикува негативна реакција кај него. Откако ја дознава вистината за Нејвид, Адријана почнува да крои одмазднички план. Во меѓувреме, Ени и Лиам работат заедно на планот да ја разоткријат Емили. Раџ и ја открива вистината на Ајви за себе, тој е болен од рак.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Mоторските банди ќе нѐ потсетат на „Тајна задача“ на МТВ 1

“Тајна задача” е американска мини серија која нѐ води во светот на мотористите, и тоа …

error: Содржината е заштитена!