Почетна / Забава / Најдобрите македонски твитови од сабота 31.01.2015

Најдобрите македонски твитови од сабота 31.01.2015

 

Најдобрите твитови од 31.01.2015

ПОСЕТЕТЕ НЕ И НА ФЕЈСБУК

Ettttetet

 

 

ПРЕЗЕМЕНО ОД

ТВИТОВИ МК

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Заврши „Фолк Фест Валандово 2024”, прочитајте кои се победниците

Со песната „Темјана”, музика на Ванчо Димитров, текст Огнен Неделковски и аранжман на Љупчо Соколовски, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!