Почетна / Серии / Играно документарниот серијал „Вистински истраги“ повторно на МТВ

Играно документарниот серијал „Вистински истраги“ повторно на МТВ

 

“The real NCIS” повторно на Македонската телевизија

 

Во полноќниот термин за репризи, на ред на МТВ 1 доаѓа играно документарниот серијал “Вистински истраги”.

 

TherealNCIS

 

Серијалот ќе се емитува секој ден и ќе ни го прикаже тимот кој зборува со мртвите и го открива секое злосторство, оние кои анализираат, документираат и истражуваат. Истрагата на форензичарите кои работат за морнарицата не познава време и простор, за нив не постои совршено злосторство затоа што науката и технологијата работат за нив, и тоа работејќи според правилото зошто се случило едно злосторство, а не кога и каде се случило.

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Пародија на „Lost“ ова лето на Телма секоја вечер во 20:30 часот

Американскиот ситком “Уништени” од понеделник до петок на Телма во 20.30 часот. Се работи за …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!