Почетна / Телевизија / Најгледаното македонско шоу „Сè или нешто“ со нова сезона на Сител

Најгледаното македонско шоу „Сè или нешто“ со нова сезона на Сител

 

Од понеделник во 18 часот продолжува гејм шоуто

 

Новата сезона од најгледаната македонска телевизиска програма “Сè или нешто” започнува од понеделник, 19 септември на Сител телевизија. Терминот е 18 часот, водителката е добропозната за сите – Лила Стојановска.

 

 

Нашиот портал веќе објави дека се започнати првите емисии со снимање уште оваа недела, а она што стана вистински хит на интернет беше реакцијата на Лила кога во живо на снимање на емисијата имаше земјотрес.

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Телекабел ја зголемува ТВ преплатата од 450 на 650 денари месечно

Над 44 проценти покачување за сите ТВ корисници на Телекабел. Од 1 јули, досегашната цена …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!