Почетна / Забава / Цеца како снежната кралица во новиот спот за баладата „Невиност“

Цеца како снежната кралица во новиот спот за баладата „Невиност“

 

Ѕвездата на Пинк како ледена кралица во новиот спот

 

Коментарите на Балканците се дека одамна не доживeле толку минусни зимски температури како што се случуваат оваа година. Цената на зимата, па и на славата, ја плати и популарната српска дива Цеца која сними спот за баладата “Невиност” токму на најниските јануарски температури.

 

 

Спотот се снимаше на една бензиска станица во Србија од страна на Токсик продукција, а песната е дел од нејзиниот најнов албум “Автограм” кој излезе минатата година. Во спотот се појавува и еден манекен, кој потсетува на Џон Сноу од “Game of thrones”.

Во продолжение погледнете го видеото :

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Средба на Бобан Милошески и градоначалничката Кариќ во Сараево

Во Сараево, сопственикот на Авалон Продукција, Бобан Милошески, имаше средба со градоначалничката Бенјамина Кариќ. На …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!