Почетна / Забава / Најдобрите македонски твитови од ден петок 14.11.2014

Најдобрите македонски твитови од ден петок 14.11.2014

 

Најдобрите твитови од 14.11.2014

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Лејди Гага и Ариана Гранда со нова заедничка песна „Rain on me“

Промовирана е „Rain On Me“, заедно со видео запис, новата дуетска песна и прва соработка …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!