Почетна / Забава / Видео | Ѕвездичките на Пинк снимија новогодишна песна

Видео | Ѕвездичките на Пинк снимија новогодишна песна

 

Марија и Антониа, дел од Пинковата новогодишна песна

 

 

Ѕвездичките на Пинк од првите две сезони снимија новогодишна песна за Пинк телевизија. Меѓу децата кои ја пренесуваат позитивната новогодишна енергија се и нашите Мартија и Антониа, а тука се и другите слатки дечиња од регионот како Марија Сердар, Марко Бошњак, Ника, Лена, Дуња, Валентина и др. Во продолжение слушнете ја песничката на ексклузивците на Пинк :

 

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Гранде Масимо Савиќ во Филхармонија со „The best of“ програма

По три години пауза, најквалитетниот пејач на Балканот, без конкуренција, Масимо Савиќ и еден од …

error: Содржината е заштитена!